Окрім головної ялинки, на Софійській площі є головна сцена для виступів українських виконавців.

Цікаво: Високосний 2020 рік: заборони та народні прикмети

Що відбувається біля головної ялинки у новорічну ніч: відео

Цікаве про головну ялинку країни

Організатори встановили на Софійській площі у Києві не штучну, а живу ялинку. Її привезли з Житомирщини.
  • Головна ялинка країни цьогоріч висотою сягає 30 метрів, а вага її понад 100 тонн. Новорічне дерево буде збірним із понад 400 сосен та ялиці. Вартість усіх дерев – 125 тисяч гривень.
  • Цьогоріч головну красуню прикрасили 750 іграшками та трьома кілометрами гірлянд теплих кольорів: червоний, золотий та білий. А сама ялинка оточена чотирма королівствами з казки про Лускунчика.

Про рух транспорту. 31 грудня та 1 січня рух транспорту вздовж Володимирського проїзду та вулиці Володимирській від Михайлівської до Софіївської площі заборонять. Метрополітен працюватиме в новорічну ніч на три години довше, фунікулер буде працювати цілодобово.

Як українці святкують Новий рік?

  • Більшість проведуть новорічну ніч вдома – 67%, такі результати опитування. Ще 16,5% святкуватимуть у гостях, у друзів або родичів.
  • До останнього не знали, де зустрічати Новий 2020 рік 6,3% опитаних українців.
  • Дехто з українців вирішив провести новорічну ніч у самоті, перед телевізором. Таких людей – 3,4%. Трохи менше опитаних 31 грудня будуть у публічних закладах.
  • Ще 0,6% опитаних проведуть новорічну ніч у цікавій подорожі Україною і стільки ж – за кордоном. 0,5% опитаних розповіли, що будуть у новорічну ніч "у "колі" інтернету". Інші варіанти відповідей назвали 0,4% українців.

Вам знадобиться: Де відсвяткувати Новий рік 2020 у Києві – список цікавих закладів столиці

Що цікаво, новорічну ніч в українських потягах проведуть майже 17 тисяч пасажирів. Упродовж доби курсуватиме 126 пасажирських поїздів