ДТП в Іспанії

В Іспанії у ДТП потрапив автобус, в якому їхало майже шість десятків людей, більшість із них — студенти, які навчаються у Європі за програмою обміну. На жаль, 14 осіб загинуло, ще вісьмох доставили до найближчих клінік.

Як зазначили у Міністерстві закордонних справ, серед постраждалих було двоє українців — одна з них перебуває у важкому стані, однак лікарі переконують — загрози їхньому життю немає.

Шевцову не обрали запобіжний захід

Вінницький міський суд не встиг обрати запобіжного заходу колишньому голові поліції Вінниччини Антону Шевцову у відведені для цього законодавством 72 години.

Не обійшовся розгляд справи без традиційних викликів лікарів до зали суду — Шевцову ставало погано і у суботу, і двічі під час засідання у неділю.

Український прапор "псує свято" у російському Брянську

Житель російського міста Брянська Андрій Маханенков звернувся у генеральну прокуратуру Росії за роз'ясненнями: чоловік вивісив на балконі свого будинку прапор України, однак за кілька годин до нього завітала поліція з "проханням" зняти його — мовляв, "не варто псувати свято людям". В іншому випадку — погрожували "проблемами з відділом з протидії тероризму і екстремізму". Тепер Маханенков хоче отримати від генпрокуратури відповідь — який саме закон він порушив, вивісивши прапор України.

У понеділок Савченко розпочнуть оголошувати вирок

21 березня суд міста Донецька Ростовської області розпочне оголошувати вирок українській льотчиці, народному депутату Надії Савченко, яку незаконно вивезли до Росії влітку 2014 року. За словами адвоката українки Миколи Полозова, Савченко перебуває в задовільному стані та планує взяти участь у судовому засіданні.

Тим часом до Росії вирушив "десант" у складі 9 народних депутатів та прес-секретаря президента України Святослава Цеголка, щоб підтримати українку на суді.