Загибель депутата

Глава тернопільської "Свободи" Володимир Стаюра загинув в результаті нещасного випадку під час дайвінгу у Єгипті. При підйомі політика на поверхню води відбулася різка зміна тиску у балоні. Є ймовірність, що акваланг був несправний.

У прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" підтвердили смерть Стаюри.

Читайте також: Як відпочиває нардеп Рибалка на яхті у Сен-Тропе: з'явились фото

У суботу, 26 серпня 2017 року, трагічно обірвалося життя очільника Тернопільської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", депутата Тернопільської міської ради Володимира Стаюри,
– йдеться у повідомленні.

Руйнівний ураган Харві

Через наближення урагану Харві президент США Дональд Трамп оголосив режим стихійного лиха в штаті Техас. Передбачається, що цей ураган може стати найгіршим штормом, який вдарив по материку після "Катріни" у 2005 році.

"За запитом губернатора Техасу я підписав документ про оголошення стихійного лиха, це забезпечить допомогу федерального уряду в повній мірі", – написав Трамп у своєму Twitter.

Моторошний ураган у США видно навіть з космосу. Працівники національного космічного агентства США NASA з МКС зафіксували на фото потужний ураган Харві.

Першими під удар Харві потрапили техаські міста Рокпорт та Корпус-Крісті. Місцеві рятувальники повідомляють про десятки зруйнованих будівель та щонайменше десятьох поранених людей.

Ураган порвав електричні дроти та повалив опори, внаслідок чого без світла на техаському узбережжі залишилось понад 200 тисяч американців. Деякі вулиці перетворились на повноводні річки, а на інших можна побачити повалені дерева і світлофори та розтрощені автомобілі.

"Смертельна помилка" США?

Як пише оглядач New York Times Майкл Кофман, рішення про надання летальної зброї Україні може призвести США до "непрямої війни з Москвою", у якій Вашингтон "не готовий перемогти".

Читайте також: Що означають заяви глави Пентагону в Києві: думка експерта

Допомога Україні викликає захоплення, але відсутність публічної дискусії та раптовість цього оголошення викликає занепокоєння. У той час, як озброєння Києва може виглядати легкою політичною перемогою, це може бути поганою політикою,
— вважає експерт.

При цьому він припускає, що США може надати Україні протитанкової зброї на 50 мільйонів доларів.

Де живе Янукович

Журналіст Валерій Калниш, ґрунтуючи пошуки на заяві співака Йосипа Кобзона про сусідство з Януковичем та на даних картографічних сервісів, визначив передбачуване місце проживання екс-президента України Віктора Януковича в Підмосков'ї.

Зважаючи на слова співака про те, що з будинком Януковича його розділяє "китайська стіна", Калниш припустив, що екс-президент проживає в будинку 25б.

Відео дня

Вченим вдалось зняти на відео рибу, яка живе на рекордній глибині – у Маріанському жолобі. Загадковою істотою виявився морський слизень.