"Переворот" у Луганську

22 листопада в окупованому Луганську триває "військовий переворот", який влаштував колишній очільник так званого "МВС" псевдореспубліки Ігор Корнет, раніше звільнений із "посади" ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким.

Читайте також: Переворот в Луганську: що сталося і можливі наслідки

Як повідомив журналіст Олексій Чибісов, практично уся техніка, яка зайшла в окупований Луганськ з "ДНР" та Росії, за менш ніж добу опинилась на лінії фронту.

Тим часом у Кремлі заявили, що інформація про підтримку з їхнього боку "певних політичних сил" у "ЛНР" насправді не відповідає дійсності. Проте одне з російських видань з посиланням на оточення радника президента РФ Владислава Суркова заявило, що Кремль став на сторону Корнета у цьому конфлікті, натомість Плотницького не будуть відсторонювати від влади.

Ситуація в Луганську 22 листопада
Переворот у Луганську

22 листопада співробітники "МВС" "ЛНР" і спецпідрозділу "Витязь" штурмом взяли "генпрокуратуру республіки". В результаті штурму загалом було заарештовано 20 осіб. Однак згодом з’ясувалося, що більшість відпустили, а під арешт потрапили лише "генеральний прокурор" "ЛНР" Віталій Подобрий і "військовий прокурор" Сергій Рахно. Крім того, раніше було затримано слідчого "прокуратури" Леоніда Ткаченка.

Окрім того, так звані "зелені чоловічки" Корнета вдень розстріляли "швидку", яка їхала на виклик у Луганську. Є загиблі і поранені, кількість яких невідома. Зазначимо, що з Луганська масово тікають люди.

Читайте також: Переворот в Луганську: з’явились свіжі фото з окупованого міста

Щодо Плотницького, то підконтрольні терористам медіа повідомляли, що він на сьогодні перебуває у підвальних приміщеннях "адміністрації" в Луганську. Згодом сам ватажок "ЛНР" дав прес-конференцію, на якій заявив, що перебуває в Луганську і нікуди не тікав.

Смерть Хворостовського

Відомий російський оперний співак Дмитро Хворостовський помер у віці 55 років недалеко від свого будинку в Лондоні в оточенні сім’ї. Як відомо, навесні 2015 року Хворостовський дізнався про свою важку недугу: лікарі діагностували у нього пухлину гіпоталамуса (рак мозку).

Читайте також: Як виглядав Хворостовський за кілька тижнів до смерті: останні фото оперного співака

Хворостовський помер
Помер Хворостовський

Хворостовський перед смертю написав заповіт, за яким його тіло мають кремувати. Про це розповів народний артист Росії Йосип Кобзон. Крім того, прах співака має бути розділено на дві частини, одну з яких слід поховати у Москві, а іншу – в його рідному Красноярську. Остаточне рішення має схвалити дружина померлого співака.

Побиття судді

У Полтаві невідомі напали на суддю Октябрського райсуду Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка. На опублікованих фото видно, що суддю побили і по її обличчю тече кров. Відомо, на подружжя напали на бічній алеї біля вічного вогню, якою пара йшла з Октябрського райсуду. З кущів на Гольник та Гавриленка вистрибнули двоє молодих хлопців у капюшонах та масках.

Читайте також: Побиття судді Гольник у Полтаві: з’явилися відео з місця інциденту

Чоловік Гольник зазначив, що нападники не намагалися їх пограбувати, а миттєво почали бити трубами. Поки чоловік відбивався, дружина намагалася пошкодити велосипеди нападників.

Зазначимо, що у Гавриленка побиті ноги, у Гольник кров на обличчі. Подружжя викликало поліцію та "швидку". На місце інциденту прибула і поліція.

Зазначимо, що суддя Гольник відома тим, що намагалася викрити факт хабара за вирішення судової справи мера міста Олександра Мамая. Його звинувачували у корупційному правопорушенні. Заступник мера Полтави Дмитро Трихна пропонував Гольник хабар за вирішення усіх проблем, проте суддя відмовилася його брати та взялася за викриття корупційного правопорушення. Окрім того, Гольник зафіксувала на відео розмови із заступником голови міста та самим очільником Полтави з відвертими схиляннями до хабарництва.

Помаранчевій революції 13 років

Рівно 13 років тому розпочалася Помаранчева революція. Багато хто говорить зараз про ті події зі скепсисом, але будьмо чесні – це важлива і невід’ємна частка нашої історії. До вашої уваги текст про політиків тих часів і де вони зараз. А також ностальгійне відео.