У "Слузі народу" підтримали рішення одноголосно. Таку інформацію видання опублікувало, посилаючись на власні джерела у фракції. Водночас офіційні джерела цього ще не підтвердили.

До теми Провели обшуки в голови Харківської облради: Товмасян записав відеозвернення

За даними медіа, самого Товмасяна на засіданні не було. Його виключили з фракції через годину після вручення підозри НАБУ.

Як повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха, позачергове засідання фракції стартувало 4 серпня о 16:00. Розглянули питання виключення голови облради з фракції. Планують також скликати позачергову сесію Харківської облради.

Підозра НАБУ

Слідчі Антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозрюють Товмасяна в отриманні 1 мільйона гривень неправомірної вигоди. 4 серпня йому повідомили про підозру.

За отримання хабаря в особливо великому розмірі службовцю загрожує до 12 років ув'язнення. Голові Харківської облради ще мають обрати запобіжний захід.

Товмасян
Товмасяну вручили підозру / Фото НАБУ

За даними НАБУ, на початку 2021 року Товмасян зі своїм заступником вимагав і одержав понад 1 мільйон гривень від керівника обласного комунального підприємства. Комунальника обіцяли залишити на керівній посаді.

"Впродовж першого півріччя 2021 року посадовці отримали вказану суму 4 траншами, зокрема за посередництва спільника-адвоката", – пояснили в НАБУ.

НАБУ Товмасян
Голову Харківської облради підозрюють у отриманні хабаря / Фото НАБУ