Російські вибори на території України

Все що відбулося в Україні під час російських виборів – це намагання політичних сил заробити політичні бали до прийдешніх виборів. Адже в Україні вибори плануються завжди.

У світі є певні правила, нічого доброго Україна з цих подій собі не здобула, крім картинки для російських ЗМІ.

Якщо говорити про результати виборів у Росії, то вони не легітимні, тому що 4 людини з Криму стали депутатами, а також 225 інших депутатів обрані за участі кримчан, тобто більшість депутатів у Держдумі обрані не легітимно.

Бюджет

Я почав знайомитись з проектом бюджету на 2017 рік. На цьому тижні він буде офіційно представлений в парламенті, після чого депутати почнуть розглядати його у комітетах.

Там є речі, які я дуже підтримую, наприклад збільшення на третину заробітних плат вчителів та на 20% лікарям.

Приватизація

У бюджет закладена цифра від приватизації 17 мільярдів гривень – це не дуже велика цифра, її можна досягти, не продаючи Одеський ПЗ. Я особисто проти його продажу.

По-перше, це є стратегічне підприємство. По-друге, в Одеській області одне з найбільших сховищ аміаку у Європі, це дуже небезпечно, адже за 15 км вже розташовані багатоповерхівки.

Е-декларування

Я вважаю, що потрібно декларувати все майно, включно з майном членів сім'ї. Для мене немає проблем подати цю декларацію. Якщо людина йде у політику, вона автоматично стає публічною.

У мене у власності є квартира в Одесі 130 кв метрів, автомобіля я не маю.

СМС-ка від Грицака

Тут дуже просте пояснення – під час ефіру ми обговорювали тему боротьби з корупцією, тому я запитав у голови СБУ про свіжі факти виявлення корупціонерів.

Так, дійсно я з ним знайомий, я взагалі знайомий з усіма членами уряду та керівниками правоохоронних органів, крім Артема Ситника.

Я не кажу, що СБУ є ідеальною, але зараз воно працює набагато ефективніше, ніж раніше.

Замах

Василь Грицак, коли працював першим заступником СБУ, він очолював операцію по знешкодженню одеських сепаратистів, які готували проголошення "Одеської республіки". У них у планах було почати його втілювати з мого вбивства. Однак співробітники зіграли на випередження та нейтралізували заколотників.

Другорядні люди, які теж проходили по цій справі вже засуджені. Справа досі розглядається. І варто сказати, що мало суддів, які готові братися за цей суд.