Гордість україни
Андрій Яремич

Серед них – Андрій Яремич – киянин, засновник проекту інноваційної мікроферми Cyberponic, на якій агрономів повністю замінили автоматизовані інтелектуальні системи, та керувати якою можна віддалено зі звичайного смартфона. Хтозна, може й на Марсі з її допомогою можна буде колись виростити помідори.

Як з’явилась мікроферма Cyberponic?

Втомившись ремонтувати комп’ютери після ПТУ, Яремич вирішив поєднати своє захоплення радіоелектронікою з природничими науками. Так, хлопець вступив до Могилянки, щоб опанувати фах еколога, самотужки вивчив програмування, принагідно набиваючи руку на власних проектах.

Перше серйозне визнання, яке принесло Яремичу хоч якийсь заробіток і, головне, натхнення продовжувати в тому ж дусі, прийшло до хлопця у 2016 році. Він разом з командою посіли перше місце на хакатоні аграрних інновацій, створивши сенсор вуглекислого газу для теплиць на основі графену.

Цей успіх додав Яремичу впевненості та віри в себе. Бажаючи долучитися до агрогалузі, Андрій з однодумцями започаткували якісно новий стартап – Cyberponic. Це – модульна система автоматичного вирощування рослин.

На відміну від класичних аеропонік, у яких використовують насоси високого тиску, винахід українців працює на основі ультразвуку. Усі потрібні для рослин речовини подають безпосередньо до корінців у вигляді туману з поживного субстрату. Закрита система підтримує оптимальні мікрокліматичні умови, дає змогу виставляти режими вирощування для різних видів рослин і контролювати увесь цей процес через інтернет – з можливістю збирати мегаферми та керувати ними віддалено з будь-якого куточка світу.

Схожі системи відкривають нові можливості для вирощування овочів у майбутньому

Українська розробка отримала схвальні відгуки за кордоном – на виставці у Польщі нею зацікавився визнаний гуру гідропоніки Вільям Тексьє.

Цілі, які ставлять перед собою Яремич і його команда, цілком конкретні та зрозумілі: створити універсальну інтелектуальну ферму для автоматичного вирощування рослин, яку можна використовувати як удома на кухні, так і в ресторанах та магазинах здорового харчування; забезпечувати їжею розумні міста майбутнього.