Гордість україни
Роксолана Богуцька

Роботи Роксолани Богуцької ставлять в один ряд з творіннями таких всесвітньо відомих будинків моди як Chanel, Burberry та Dolce&Gabbana.

Від гуртка малювання до власного бренду

Потяг до творчості у Роксолани вчителі розгледіли ще змалку: спершу був гурток малювання, потім – училище прикладного мистецтва, а далі – Львівська академія мистецтв.

Як модельєр Роксолана Богуцька заявила про себе наприкінці 90-х, коли українська модна індустрія й сама перебувала на старті.

Дизайнерка визнає, що тоді для неї на кону стояло все – аби почати власну справу довелося навіть заставити батьківську квартиру під кредит. Але ризик був того вартий. Тепер ім’я української модельєрки включене до рейтингів авторитетних європейських fashion-ЗМІ.

Першою нагодою заявити про себе на всю Україну для Роксолани Богуцької стала робота над сукнями для фіналісток конкурсу краси на Таврійських іграх. Як потім зізналась дизайнерка, цей дебют став для неї водночас і першим великим розпачем.

Тоді молода модельєрка шила сукні своїм коштом і, у підсумку, не отримала за них навіть належної і такої бажаної для початківця похвали від ведучих у прямому ефірі.

"Дикий" одяг для Руслани і костюм для першої леді

Проте відчай не став на заваді новим експериментам. Богуцька одна з перших не побоялася поєднати українські етнічні мотиви із сучасними модними тенденціями.

"Рекламувати" український авторський стрій дизайнерці допомагала співачка Руслана. Саме у костюмі від Богуцької вона здобула перемогу на пісенному конкурсі "Євробачення-2004".

Після цього святковий наряд до президентської інавгурації у львівської дизайнерки замовила сама перша леді України Катерина Ющенко.

Одягатись в українське – модно

Нову тенденцію підхопили чимало дизайнерів, які почали наслідувати Роксолану Богуцьку.

Бренд Roksolana Bogutska став упізнаваний не лише у модній індустрії. Львів'янка стала першою українською дизайнеркою, яку включили до рейтингів європейських експертних видань.

Колекція Богуцької весна-літо 2010 увійшла у ТОП-12 за версією авторитетного модного видання The Fashion Insider, поруч з іменитими на весь світ модними марками.

Роксолана Богуцька може не пишатися цілою армією шанувальників в Україні та за кордоном – вона є однією з тих, завдяки кому вдягатись в українське стало модно і престижно.