Про це на брифінгу в Києві розповів генпрокурор Юрій Луценко.

"Пан Бойко з першого моменту порушення цієї кримінальної справи не є фігурантом у справі. Він був допитаний і буде допитаний. Зараз ми не маємо прямих доказів його участі, крім одного елемента, коли він підписував зміни фінансового плану...", – сказав генпрокурор.

Читайте також: ГПУ готує подання для притягнення до відповідальності нардепа Бакуліна

"На сьогодні у нас немає ніяких доказів того, що він (Бойко)... отримав кошти, отримані злочинним шляхом", – зазначив Луценко.

Він уточнив, що Бойко підписав фінансовий план, який збільшив витрати "Чорноморнафтогазу" на відповідну суму.

Водночас Луценко зазначив, якщо в ході слідства будуть встановлені "проводки" коштів на будь-які рахунки, бенефіціаром яких виступала будь-яка особа, в тому числі Бойко, то така особа "моментально потрапить у розряд підозрюваних" .

"На цей момент ми такої інформації не маємо, але сподіваємося отримати всю необхідну інформацію", – зазначив генпрокурор.

Читайте також: Недоторканний Бойко: чому архітектор енергетичної корупції залишається безкарним

Він наголосив, що слідство триває і має намір вийти на всіх учасників організованого злочинного угруповання та дати відповідну оцінку всім.

Нагадаємо, державна компанія "Чорноморнафтогаз" у 2011 році придбала 2 самопідіймальні бурові установки по 400 мільйонів доларів за кожну. За даними журналістів, підставні британська та латвійська фірми, що виграли тендери на поставку вишок, завищили їхню реальну вартість на 150 та 180 мільйонів доларів. Вишки були продані тоді, коли Юрій Бойко був міністром палива і енергетики та курував НАК "Нафтогаз-Україна".