Журналіста відсторонили на 2 місяці. Обмеження поширюється на усі програми, які готує та веде Георгій Габунія, повідомляє телеканал "Руставі-2".

Важливо: Путіна обматюкали на грузинському телебаченні: Держдума РФ готує "санкції" і кару журналісту

Водночас, любителя гострого слівця не звільнятимуть із "Руставі-2", адже ціль Габунії була "легітимною", проте форма, яку використав журналіст, лише зашкодила їй. Про це в коментарі "Громадському" розповів гендиректор "Руставі-2" Ніка Гварамія. Він додав, що після витівки журналіста рейтинги його каналу лише зросли.

Рішення про відсторонення ухвалила комісія телеканалу з етики і його "неможливо оскаржити". Проте вже через 2 місяці Габунія продовжить свою роботу на телеканалі.

Щодо реакції грузинської влади: щоби не сказав Габунія, як би це неприйнятно не було для нас, для каналу, для когось ще, – це абсолютно в межах закону і Конституції. І вирішувати це питання може лише керівництво каналу "Руставі-2",
– наголосив Гварамія.

Зауважимо, Габунія нецензурно вилаявся на адресу Путіна в ефірі своєї авторської програми "Постскриптум".

Що відомо про мати на адресу Путіна на грузинському ТБ?В ефірі грузинського телеканалу "Руставі-2" ведучий Георгій Габунія російською мовою звернувся до Володимира Путіна. Використовуючи нецензурну лексику, він пропонував президенту РФ "забиратися з Грузії разом зі своїми рабами", назвав президента "смердючим окупантом" й у грубій формі згадав його рідних.

Такі дії журналіста засудила грузинська президентка Саломе Зурабішвілі. А у МЗС країни назвали цей інцидент провокацією, яка "спрямована на поглиблення й без того складної ситуації у відносинах Росії та Грузії".

Окрім того, 8 липня "Руставі-2" припинив ефір через протести під офісом телеканалу. Цікаво, що засудити дії журналіста прийшли не пересічні грузини, а люди, яких зібрала влада країни.