Інцидент трапився надвечір 11 червня, постраждала отримала численні травми різного ступеню важкості.

Важливо Мразь відповість перед законом, – Геращенко відреагував на побиття дівчини неповнолітнім

Відео жорстокого побиття оприлюднив один з місцевих телеграм-каналів. На кадрах видно, як група підлітків відпочивають на лавочці. Раптово хлопець налетів на неповнолітню дівчину з кулаками. Згодом він вирішив, що цього недостатньо і почав лупити її ногами.

Останні удари були по-звірячому жорстокі – нелюд взяв дівчину за волосся та вдарив в обличчя. Внаслідок побиття неповнолітня отримала численні травми та зламаний ніс.

Хлопець ногами відгамселив дівчину у Харкові: дивіться відео "Труха Харьков" (18+)

Кривдник вибачається перед своєю жертвою: дивіться відео "Труха Харьков"

На звернення журналістів 24 каналу у поліції повідомили, що не мають інформації про інцидент. Очевидно, постраждала з батьками не зверталися до правоохоронців та не писали заяву на кривдника. За даними телеграм-каналу "Харьков 1654", це вже не перший випадок, коли хлопець б'є дівчат.

Згодом, попередньо, мати постраждалої опублікувала відео вибачення нелюда перед своєю жертвою. Стоячи на колінах, він неохоче просить вибачення у постраждалої та інших дівчат.

Реакція правоохоронців

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко відреагував на інцидент у фейсбуці. Він повідомив, що кривдника звати Олександр і йому лише 16 років.

16-річна мразь в Харкові вирішила самостверджуватися. Спочатку його зловили однолітки й змусили, стоячи на колінах, вибачатися перед побитими ними дівчатами.А тепер ще доведеться відповісти й перед законом та отримати судимість,
– заявив Геращенко.

Геращенко додав, що слідчі поліції, прокурор і суд розслідуватимуть справу.

Хлопець пообіцяв більше не бити дівчат: дивіться відео