Автопробіг стартував вранці. У ньому взяли участь ветерани АТО, громадські організації та волонтери.

До теми Бійка та заборонена атрибутика: як відзначають День перемоги в містах України – фото, відео

Деталі масштабного автопробігу

Водії з прапорами України, прапорами українських бойових підрозділів, червоно-чорними прапорами та прапорами спілок АТО проїхали вулицями міста.

Масштабний автопробіг у Харкові / Фото ГО "Спілка ветеранів АТО"

Зокрема, за інформацією Суспільного, вони проїхали від площі Свободи до пам'ятника Солдату на вулиці 23 серпня, звідти – до пам'ятника воїнам УПА і Меморіалу Захисників України. 

До речі, у поліції Харківської області заявили, що під час під час урочистостей біля Меморіалу Слави у Харкові порушень порядку не зафіксували. 

Попередньо відомо, що вранці 9 травня тисячі людей прийшли до Меморіалу Слави, аби вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні. 

Крім того, у місті відбувся автопробіг з червоними прапорами та символікою ОПЗЖ: колона стартувала від стадіону "Металіст" та приблизно о 10:00 прибула до Меморіалу Слави у Лісопарку.

У перших рядах колони на чолі з депутатом Харківської міськради від "Опозиційної платформи – За життя" Андрієм Лесиком перебувала також обвинувачена у сепаратизмі харківська комуністка Алла Александровська. Самого Лесика кілька хвилин не пропускали до меморіалу, поки він не вдягнув захисної маски.

Цікаво Справжній День перемоги: що та чому святкують 8 травня, а що 9 травня