Так, чиновник дав інтерв'ю російському телеканалу "Дождь".

Читайте також: Олег Сенцов припинив голодування? Що відомо на цей момент

Зокрема, Максименко подякував усім лікарям, які працювали із Сенцовим, та заявив, що вважає припинення голодування політв'язня перемогою.

Адвокатам його також спасибі, тому що вони допомогли йому зробити правильний вибір. Тим більше, він – молодий, може, ще стане режисером яким відомим. Нехай живе, як то кажуть. І він це зрозумів і голодування припинив,
– заявив представник російської пенітенціарної служби.

Також Максименко додав, що Сенцов зараз вже приймає тверду їжу та, що з ним працюють найкращі дієтологи Москви.

"Він отримує нормальну їжу, дієтичну. Раніше ж він харчувався як космонавт – з тюбиків, пастами. Але організм людини вимагає ще і твердої їжі, інакше шлунково-кишковий тракт починає працювати не зовсім як треба. Зараз поступово вводимо йому тверді продукти. Це ціла методологія – реально кращі дієтологи Москви, яких ви бачите по телевізору, допомагають нам у цьому", – зазначив він.

Окрім цього, Максименко назвав "перемогою" припинення голодування українського режисера та додав, що не надто переймається через його вимоги.

"Особисто мені байдуже на його вимоги. Мені, як головному у ФСВП по медицині, головне, щоб він жив. Рішення суду було йому термін призначити, а рішення суду про те, щоб він помер, не було. За життя всіх, хто у нас оголошує голодування – а таких у нас кілька зараз – ми намагаємося боротися. Я дуже радий, що у випадку з цією людиною, досить відомим у світі, нам вдалося здобути перемогу. Це для мене теж хороша дуже, радісна новина", – пояснив російський чиновник.

Нагадаємо, уранці 5 жовтня російська влада повідомила про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі,припинив голодування. Мовляв, російські медики вмовили політв'язня та "підказали йому, що життя є важливішим". Згодом голова Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов заявив, що Сенцов підписав заяву про припинення голодування в присутності своїх адвокатів.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.