110-річна бабуся розповіла секрет довголіття: віскі і пиво

2799 Читать новость на русском
110-річна Агнес Фентон / SMillerWATE

110-річна Агнес Фентон з штату Нью-Джерсі стверджує, що їй вдалося прожити так довго завдяки щоденному вживанню алкоголю протягом останніх 70 років.

Добова алкогольна "норма" бабусі сягає трьох стаканів пива та однієї стопки віскі. Така алкогольна "дієта" довгожительки пов’язана із тим, що кілька десятків років тому лікарі діагностували у Фентон доброякісну пухлину, і для того, аби вона розсмокталась порекомендували пити пиво.

Проте, останнім часом лікарі наполегливо рекомендують жінці зав’язувати з алкоголем, адже з віком у неї значно знизилася потреба в їжі. Окрім алкоголю жінка не відмовляється від смаженого, що містить багато холестерину. Зокрема, улюбленою стравою Фентон, пише Buzzfeed, є курчачі крильця.

Загалом, у довгожительки Агнес Фентон не має жодних серйозних проблем зі здоров'ям. У бабусі, не зважаючи на вік, чудовий зір та слух. Тому Агнес досі проводить свої дні за читанням газет та прослуховуванням радіо.

110-літня Фентон зацікавила вчених з New England Centenarian Study. Ця організація зорієнтована на вивчення особливостей людей старших ста років.

Тому, протягом останніх п'яти років бабуся бере участь у геронтологічних дослідженнях. У значній мірі це пов’язане із тим, що Агнес Фентон відноситься до виняткових шестисот жителів Землі. За статистикою із семи мільярдів планети лише близько 600 (один з десяти мільйонів) доживає до 110 років.

Читайте також: Факти про здоров'я. Секрет довголіття

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук