3 простих способи привернути до себе удачу

1632 Читать новость на русском
3 простих способи привернути до себе удачу
3 простих способи привернути до себе удачу / www.theodysseyonline.com/

Професор психології Гартфордширського університету з Англії пояснив, як зробити так, щоб успіх та удача супроводжували людей в повсякденному житті.

Про своє дослідження він написав у науковій статті.

В ході досліджень Уайзман виявив, що саме щасливі люди відрізняються високим ступенем екстраверсії, – вони посміхаються в два рази частіше і намагаються підтримувати зоровий контакт з іншими.

Читайте також: Марк Цукерберг: історія успіху одного із наймолодших мільярдерів у світі

Науковець вважає, що саме комунікабельність і відкритість допомагають притягнути "вдалі" можливості. А ось невдалі люди схильні до емоційної нестійкості, тривоги і негативних емоцій.

В ході свого дослідження він виокремив три головних способи привернути до себе удачу.

1. Думайте ширше

Через постійні переживання з приводу того, досягнете ви своєї мети, ви можете втратити перспективні можливості. Будьте відкриті всьому новому, тоді у вас буде більше шансів витягнути щасливий квиток.

2. Ставтеся до життя позитивно

Не варто бачити в усьому тільки негатив. Такий настрій відбирає життєві сили. Замість того щоб скаржитися на щось, будьте вдячні за те, що не сталося найгірше.

3. Зробіть на цьому тижні те, чого ніколи раніше не робили

Буденність може втомлювати. Якщо ви кожен день спілкуєтеся з одними і тими ж людьми, їсте ту ж саму їжу і виконуєте рутинну роботу, постарайтеся урізноманітнити своє життя. Вихід із зони комфорту підвищує шанси спіймати удачу за хвіст.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук