6 необхідних змін у мисленні, щоб стати щасливим

2981 Читать новость на русском
Щасливе життя визначається правильним мисленням
Щасливе життя визначається правильним мисленням / nspiringwomen.co.za

Переглядаючи стрічку Facebook, де багато щасливих та усміхнених людей, їхні друзі намагаються повторити їх «рецепт успіху». Але замість цього ще більше виснажуються, думають, що зазнають невдачі, і повертаються до свого попереднього життя. Однак все залежить від мислення людини, яка хоче бути щаслива.

Для того, щоб бути щасливим, слід мислити так, як це робить щаслива людина, пише Мелісса Чу для Lifehack. Адже щастя вимагає зусиль і зміни мислення. А для цього слід:

1. Фокусуватися на поліпшенні себе

Не слід фіксуватися на успіхах і досягненні інших людей. Слід зосередитися на своїх досягненнях. Адже легко заздрити іншим, якщо невідомо, що стоїть за їх успіхом. В соціальних мережах люди привикли ділитися лише власними досягненнями. Відтак, замість того, щоб фокусуватись на інших, працюйте над собою. Адже саме в такому випадку ви старатиметесь досягати прогресу кожного дня. Коли ви робите щось для удосконалення себе, цілі і досягнення інших людей стають менш доречними.

2. Самоповага приходить зсередини

Лише від вас залежить, наскільки думка оточуючих важлива для вас і впливатиме на ваші рішення. Адже в кожного вашого рішення будуть ті, яким це не сподобається. Але ви це робите для себе, чи для них? Впевненість приходить від прийняття себе, незалежно від того, що думають інші. Впевненість приходить від роботи над тим, у що ви вірите. І якщо ви впевнені, люди будуть бачити, що у вас присутня необхідна впевненість.

3. Зробіть свідоме рішення бути щасливим

Якщо ви вважаєте, що вам потрібно "ще одну річ" після якої ви нарешті будете щасливим, то ви ніколи не будете щасливі.

Не все в житті відбуватиметься так, як вам цього хочеться. Однак це не причина бути нещасливим. Те, що на початку вам видається поганим, в кінцевому результаті може принести вам щастя. Тому цінуйте те, що у вас є. В будь-якому випадку, у вашому житті має бути щось таке, що ви сприймаєте як належне.

Бути щасливим зовсім не означає залишатися на одному рівні. Це визнання того, що ви знаходитесь на шляху, який приведе вас кудись. І ви повинні насолоджуватись тими подіями, навіть якщо це якісь труднощі. Вчіться на проблемах, з якими ви можете стикнутись.

Читайте також: Як пізнати справжнє щастя: секрет від Далай-лами

4. Досить чіплятися за минуле

Кожна людина має проблемні спогади з минулого. Якщо ви хочете бути щасливим, слід вирішити, як ви хочете мати справу з цими хворобливими спогадами.

Адже такі важкі спогади можуть паралізувати вашу здатність рухатися вперед.

Але й хорошим спогадам також не слід тримати вас від прогресу у вашому житті. Найкраще ще попереду.

5. Оточіть себе позитивними людьми

Люди, з якими ми проводимо свій час, впливає на те, якими ми є. Тому слід бути з людьми, які підтримуватимуть вас.

Але є й ті люди, які не захочуть вас підтримувати у намаганні бути щасливим. Тоді краще бути одному, аніж з такими людьми. Поодинці не означає бути самотнім.

6. Будьте правдиві

Іноді це може бути страшно – сказати правду. Ви боїтеся налякати інших людей чи себе. Але правда звільняє.

Головне в правді – ви можете бути самим собою. Ви можете зробити свій власний вибір, щоб жити відповідно до вашої власної мети, і боротися за те, у що ви вірите.

Читайте також: 8 порад, які суттєво покращують рівень життя

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук