Бійці АТО, вилікувані завдяки біотехнологіям, взяли участь у "Пробігу під каштанами”

-

29 травня в Києві відбувся черговий 24-й спортивно-благодійний "Пробіг під каштанами".

Майже 6 тисяч учасників брали участь цього року. Цей пробіг мав фінансову складову, тобто люди, які бігли середмістом заплатили гроші за участь. Зібрані кошти з заходу підуть на лікування дітей із захворюваннями серця.

Бійці АТО, які лікувались за волонтерським проектом "Біотех-реабілітація поранених" і вже повністю одужали, теж пробігли разом з усіма здоровими людьми. Про це повідомив координатор People's Project Максим Рябоконь:

Всім цим хлопцям загрожувала ампутація кінцівок. Але завдяки вірі хлопців лікарям ilaya і вашій вірі в проект "Біотех-реабілітаціяпоранених", вони змогли побороти тяжкі травми. І от сьогодні результат віри і роботи всіх небайдужих можна побачити наживо.

Підтримати бійців прийшли ті хто підтримував проект, а також люди, які бажали на власні очі побачити результати роботи проекту. Загалом в "Пробігу під каштанами" брали участь лікарі клініки, рідні і близькі люди хлопців та наші волонтери.

Всі їхні історії ви можете побачити на волонтерському каналі YouTube за цим посиланням.

Бійці, які взяли участь в "Пробігу під каштанами": Андрей Смердов, Андрей Білик, Сергей Демич, Олег Толмачев, Роман Журавель, Андрей Терещенко, Володимир Господинчик, Олександр Підкопаний і Станіслав Грушевський.

Волонтери дуже вдячні всім, хто підтримував і продовжує підтримувати поранених хлопців за проектом "Біотех-реабілітація поранених". На операції пораненим зробили внески майже 6,5 тисяч людей на загальну суму понад 14 мільйонів гривень!

За проектом ще відновлюються багато бійців. За відсутності підтримки держави, всі вони зможуть встати на ноги лише завдяки ВАМ! Підтримуйте наших Героїв!

Допомогти можна, перерахувавши гроші за цими реквізитами.

Читайте також: Поранений "Мєнт" обіцяє швидко одужати і "насипати" терористам

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук