Через смерть пацієнтів в Україні заборонили два відомі препарати

Заборона ліків в Україні - Лідокаїн та Натрію Хлорид заборонили
В Україні заборонили серію "Лідокаїну" та серію "Натрію Хлорид" / theendivechronicles.com

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила одну серію "Лідокаїну" та серію "Натрію Хлорид".

Заборону на препарати встановили у четвер, 28 лютого.

Читайте також: Заборона ліків: які препарати заборонили в Україні

Мова йде про серію US250718 "Лідокаїн-Дарниця" розчину для ін'єкцій 20 мг/мл по 2 мл в ампулах № 10. Виробником ліків є ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна.

Під тимчасову заборону потрапив "Натрію Хлорид", розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл по 10 мл в ампулі № 10 серії 202637. Виробником препарату є ПАТ "Галичфарм", Україна.

Ліки заборонили через інформацію від "Державного експертного центру МОЗ України" про летальний випадок при застосуванні серії US250718 "Лідокаїн-Дарниця" та серії 202637 "Натрію Хлорид".

В Україні заборонили серію
В Україні заборонили серію "Лідокаїну" та серію "Натрію Хлорид"

Зазначимо, що інші серії препарату "Лідокаїн-Дарниця" не заборонені. Щодо "Натрію Хлорид", то під забороною є серія 203140.

Для чого застосовують "Лідокаїн-Дарниця" та "Натрію Хлорид"

"Лідокаїн-Дарниця" широко застосовують для місцевої анестезії у хірургії, офтальмології, стоматології, оториноларингології; як розчинник антибактеріальних засобів групи цефалоспоринів.


"Лідокаїн-Дарниця" широко застосовують для місцевої анестезії

"Натрію Хлорид" використовують для приготування розчинів лікарських засобів для зовнішнього та парентерального застосування. Застосовують засіб для промивання ран, слизової оболонки носа.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук