Червоний Хрест "переніс" волонтерів у справжній блокбастер

1201 Читать новость на русском

Загони швидкого реагування Червоного Хреста вчаться рятувати людей. Червоний Хрест провів навчання волонтерів — як себе поводити у надзвичайних ситуаціях.

Більшість із них новачки у цій справі, але після проходження вишколу саме вони першими прибувають на допомогу.

В умовах, максимально наближених до справжніх, волонтери вчаться рятувати постраждалих у катастрофі. Тут і відірвані кінцівки, багато крові та крику. Загін швидкого реагування повинен зорієнтуватися, оцінити ситуацію та витягти людей на вулицю.

Поки немає "швидкої", загін повинен надати домедичну допомогу. Крім паніки рятувальникам заважають і журналісти. Зазвичай "швидка" погано координується із загонами швидкого реагування.

Читайте також: Як демобілізовані військові стають студентами

Після вибуху в загону є лічені хвилини, щоб врятувати людину. У вишколі — відразу двоє загиблих. Не встигли врятувати ще двох. Далі — розбір помилок. Попри багато помилок, інструктори результатом задоволені. Загони швидкого реагування є навіть у зоні АТО.

Міжнародний Червоний Хрест надає велику підтримку — від фінансування до обладнання. Крім симульованого вибуху у торговому центрі загони швидкого реагування вчаться працювати у зоні АТО та витягати людей з місць, недоступних для карет "швидкої".

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук