Чи можна їсти десерт після обіду: відповідь дієтолога

1719 Читать новость на русском
Після обіду можна з'їсти корисний десерт
Після обіду можна з'їсти корисний десерт / Фото з відкритих джерел

Після основного прийому їжі можна вживати солодке, проте у невеликій кількості. Зокрема, коли після обіду організм вимагає підвищити рівень глюкози в крові, варто з'їсти маленький корисний для організму десерт.

Про це розповідає популярна українська дієтолог Світлана Фус на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: 6 продуктів, які можна їсти перед сном без шкоди для фігури

"Через що у нас з'являється відчуття голоду? Найчастіше, через зниженого рівня глюкози в крові. І для того, щоб привести цей показник у норму, організм вимагає ніщо інше, як швидкий вуглевод. І часто в цьому є сенс", – зазначила вона.

Дієтолог відмітила, що овочевий салат, суп або інше корисне основне блюдо сприяє відновленню глюкози. Проте, вона зауважила, що відбувається це далеко не одразу і в період віновлення рівня цукру в крові "так і хочеться з'їсти щось солодке або шкідливе".

Якщо ви відчуваєте легкий голод або тягу до солодкого після обіду, значить організм вимагає відновити рівень глюкози. Ви можете йому допомогти без шкоди фігурі, якщо з'їсте маленький корисний десерт. Наприклад, це може бути сухофрукт або шматочок чорного шоколаду, але не більше 30 грамів на день,
– наголосила Світлана Фус.

За її словами, це дозволить вгамувати почуття голоду до того моменту, поки глюкоза не почне засвоюватися зі складних вуглеводів, що були спожиті в основний прийом їжі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Можно ли кушать десерт после обеда? Если не в большом количестве, тогда конечно же да. _ Из-за чего у нас появляется чувство голода? Чаще всего, из-за пониженного уровня глюкозы в крови. И для того, чтобы привести этот показатель в норму, организм требует ничто иное, как быстрый углевод. И отчасти в этом есть смысл. _ Безусловно, овощной салат, суп или другое полезное основное блюдо способствует восстановлению глюкозы. Вот только происходит это далеко не сразу и в период “ожидания” так и хочется скушать что-то сладкое или вредное. _ Как же быть? _ Если вы ощущаете легкий голод или тягу к сладкому после обеда, значит организм требует восстановить уровень глюкозы. Вы можете ему помочь без вреда фигуре, если съедите маленький полезный десерт (например, это может быть сухофрукт или кусочек черного шоколада, но не более 30 граммов в день). _ Это позволит утолить чувство голода до того момента, пока глюкоза не начнет усваиваться из сложных углеводов, употребленных в основной прием пищи️.

Допис, поширений Диетолог Светлана Фус (@dietolog.fus)

 

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук