Чи можуть ялинкові прикраси бути небезпечними

Небезпека ялинкових іграшок / Unsplash

Усі чарівні прикраси, коробку з якими ви старанно дістаєте щороку зі схованки, можуть містити в собі токсичні речовини.

Сертифіковані або фірмові прикраси можуть не містити свинцю, але якщо у вас є дешеві іграшки, придбані у неофіційних магазинах або в інтернеті, існує ризик, що на них можуть бути токсичні речовини, повідомляє Healthline.

До теми: Скільки мандаринів можна з'їдати за день без шкоди для здоров'я

Дослідження 2014-го року показало, що 13% новорічних іграшок, які продавались у великій роздрібній торгівлі в торгових центрах, містили свинець. Окрім того, його пороги значно перевищували норму. 


Чи можуть ялинкові іграшки бути небезпечними

Більшість святкових прикрас не завдадуть вам шкоди, але якщо у вас є діти, варто вжити деяких заходів безпеки:

  • Хоч свинець не може проникнути в організм людини через контакт зі шкірою, він може потрапити туди через ротову порожнину. 
  • Кількість іграшок та прикрас з акумуляторами зростає, й це стає поширеною небезпекою для маленьких дітей. Річ у тім, що їх можна легко проковтнути, що може призвести до внутрішніх опіків, пошкоджень стравоходу та шлунку.
  • Слідкуйте за гігієною рук дитини після того, як вона пограється іграшкою та зайвий раз перевірте, що вона кладе до рота. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук