Чим небезпечні пізні пологи

751 Читать новость на русском
Чим небезпечні пізні пологи
Чим небезпечні пізні пологи / medikoe.com

Попри те, що вагітність після 25-30 вважаються нормальним явищем, пологи у такому віці вважаються пізніми.

Вчені пояснили, чим небезпечні такі пологи, пише портал "Наша Мама".

Читайте також: Які жінки більше схильні до післяпологової депресії

Під час вагітності жінка відчуває труднощі – перепади настрою, болі в животі, проблеми зі сном, порушення стійкості при ходьбі.

Пізні пологи: небезпека
Пізні пологи: небезпека

Дослідники зазначають, що пологи збільшують ризик розвитку інфаркту та інсульту. Це стосується жінок, які вирішили народжувати після 25-30 років.

Вчені пояснюють це тим, що з віком небезпека інфаркту збільшується сама по собі. А вагітність вважається додатковим навантаженням на організм, тому йому важче долати труднощі.

Саме тому проблеми з боку серцево-судинної системи можуть сприйматися як побічні ефекти очікування малюка.

Пізні пологи: небезпека
Пізні пологи: небезпека

З віком матері збільшується ризик патологій. До прикладу. ризик народити дитину з синдромом Дауна у 20 років становить 1 до 1300, до 40 років він збільшується у кілька разів: 1 до 110.

Вагітність після 25-30 років може спровокувати такі захворювання, як ішемічна хвороба серця, гіпертонія, гестаційний діабет.

Пізні пологи: небезпека
Пізні пологи: небезпека

Що таке цукровий діабет? Це група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, внаслідок чого виникає гіперглікемія — стійке підвищення рівня глюкози у крові.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук