Чому негативні думки вранці небезпечні

717 Читать новость на русском
Негативні думки вранці небезпечні / Фото з відкритих джерел

Дуже важливо, щоб початок дня починався позитивно, а не у стані психологічної напруги. Негативний емоційний стан вранці може мати такі ж наслідки протягом дня.

Про це розповіли фахівці Центру здорового старіння штату Пенсильванія, передає PsychCentral.

Вони стежили за групою добровольців, у якому настрої вони починали свій день. З'ясувалось, що якщо прокинувшись, людина відчуває дискомфорт від думок про новий важкий день – це погано відбивається на її мисленні.

Читайте також: 10 причин, чому ви прокинулись в поганому настрої

Через відчуття напруження вранці їхня робоча пам'ять, відповідальна за здатність до навчання і запам'ятовування нової інформації, показувала більш низькі результати у цей день.

Передбачення стресового ефекту істотно впливає на робочу пам'ять, незалежно від реальних стресових подій,
– пояснили вчені.

Негативні думки вранці небезпечні

Негативні думки вранці погано впливають на робочу пам'ять протягом дня

Зниження активності функціоналу робочої пам'яті веде до помилок, адже виникають проблеми з концентрацією. Особливо це небезпечно для людей літнього віку через когнітивний спад (зниження пам'яті, розумової працездатності та інших когнітивних функцій).

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук