Чому шкідливо бути ідеальною жінкою

739 Читать новость на русском
Ідеальна жінка
Ідеальна жінка / xvatit.com.ua

Жінки, які були дуже слухняними у дитинстві та вчились на відмінно, мають значно слабше здоров'я.

Зі слів фахівців, дівчатка, які намагались виправдати очікування батьків і були відмінницями в школі, у дорослому віці можуть страждати від мігреней, передає Zdorovia.

Читайте також: Як перегляд серіалів впливає на мозок

Зі слів психологів, однією з причин є те, що такі діти часто гніваються на родичів, якщо їм відмовляють, наприклад, погуляти з однолітками чи піти на вечірку.

У дорослому віці вони можуть бути успішними та щасливими до перших невдач, адже тоді у них зникає ентузіазм та бажання працювати. А це позначається одразу і на самопочутті, адже постійний рух вперед та гнів здатні завдати удару по здоров'ю.

Чому шкідливо бути ідеальною жінкою

Дівчата-відмінниці у дорослому віці можуть страждати від мігреней

Фахівці рекомендують припинити почуватись жертвою або ж всесильною людиною, яка береться за все. Простіші погляди на життя здатні покращити імунітет та поберегти нерви.

Що таке мігрень? Це хронічний розлад, який характеризується періодичним головним болем середньої та високої інтенсивності, що часто пов'язаний з ураженням вегетативної нервової системи. У всьому світі понад 10% населення страждає на мігрень.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук