Чому люди не просто п'ю, а п'ють багато, причому цілком свідомо хочуть напитися до такого стану? Відповідь на це питання дали вчені з Австралії та США, які провели спільне дослідження і поділилися його результатами в журналі Clinical & Experimental Research.

Читайте також: Як алкоголь впливає на організм: 10 страшних наслідків зловживання спиртним

Парадокс, але дослідники констатували, що найчастіше бажання напитися викликають у людей радісні події. Вченими були проаналізовані сотні постів в Twitter, автори яких висловлювали бажання "напитися і забутися".

Фахівці прийшли до висновку, що в багатьох випадках прагнення "напитися до втрати свідомості" викликаються стресом, святами, робочими досягненнями й спортивними перемогами. Тобто більшість причин є радісними.

Вчені відзначають, що тільки невелика частина людей, які заявляють про свої плани вжити багато алкоголю, відмовляються від них, визнавши, що вони погарячкували.

Дуже багато осіб дійсно втілюють свої наміри й повідомляють про це на наступний день соцмережах, що не пам'ятають багатьох подій, що трапилися напередодні під час гулянки.

Люди найчастіше вживають алкоголь через позитивні події
Люди найчастіше вживають алкоголь через позитивні події

Фахівці підкреслюють: такі експерименти над організмом вкрай небезпечні, вживання спиртного призводить до розвитку відразу цілого ряду ракових та серцево-судинних захворювань.

Зазначимо, що за новими рекомендаціями ВООЗ, безпечної дози алкоголю не існує. Тому від нього краще взагалі відмовитись.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.