Чому важливо лікувати післяпологову депресію

383 Читать новость на русском
Чому важливо лікувати післяпологову депресію
Чому важливо лікувати післяпологову депресію / baomoi.com

Післяпологова депресія у жінки може дати серйозне ускладнення – психоз. І такий стан може бути небезпечним як для малюка, так і для матері та близького оточення.

У багатьох жінок після пологів з’являється меланхолія, яка супроводжується смутком, тривогою, роздратованістю, різкою зміною настрою та сильною втомою. Та через деякий час цей стан минає, передає "Наша мама".

Читайте також: На якому місяці вагітності жінка починає відчувати рухи малюка

Та у деяких жінок, які народили дитину, після пологів цей стан може загостритись і тривати довше, переростаючи у післяпологову депресію. Якщо її не лікувати, це може перерости у психоз. Тоді у новоспечених матерів згасає надія і життя втрачає сенс, що може обернутися самогубством жінки або нанесенням шкоди малюку.

Тому, аби жінки швидко вийшли з після пологової депресії та були хорошими матерями своїм малюкам, їх потрібно підтримувати і допомагати виховувати дітей. У деяких випадках необхідно звернутись по допомогу до лікаря.

Що таке психоз?Це група різнорідних психічних розладів, що супроводжуються маренням, галюцинаціями, псевдогалюцинаціями, деперсоналізаціями та іншими симптомами.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук