Чому жінки відмовляються від природних пологів

863 Читать новость на русском
Чому жінки відмовляються від природних пологів
Чому жінки відмовляються від природних пологів / unsplash.com

Останнім часом частішими стають випадко, коли здорові жінки просять лікарів провести кесарів розтин замість природніх пологів. Адже вони бояться народжувати самотужки через розповіді жінок, які вже народжували.

Опис болю і пережитого під час природних пологів травмує вразливих жінок, передає The Independent.

Вони починають панічно боятися народжувати природнім способом, приміряючи на себе всі складнощі пологів подруг, які з цим зіткнулися. І їх не заспокоює той факт, що кожні пологи індивідуальні.

Читайте також: Працює чи ні: які способи захисту від застуди та грипу неефективні

Зі слів старшого наукового співробітника Халльського університету Катріони Джонс, найвідоміші британські батьківські співтоваристві Mumsnet і Netmums залякують вагітних жінок занадто натуралістичними описами природних процесів, змушуючи нервувати і панікувати.

Як свідчить статистика, 14% вагітних британок вже страждають від токофобіі – страху природних пологів. І після читання розповідей про природні пологи деякі жінки зовсім відмовляються від ідеї вагітніти, побоюючись нюансів вагітності та болю при пологах.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук