Флірт з колегами на роботі знижує рівень стресу: дослідження

Флірт з колегами на роботі знижує рівень стресу / Unsplash

Вчені з США, Канади та Нідерландів наголошують у новому дослідженні, що флірт і жарти між колегами на роботі допомагають знизити рівень стресу.

У дослідженні, яке опубліковане на Science Direct, йдеться про соціальну взаємодію між двома або більше працівниками, коли отримана від інших інформація може мати сексуальний вміст, який не сприймається як принизливий. Прикладом цього є компліменти щодо зовнішності, випадковий дотик, кокетливий контакт очима, або жарт.

Читайте також: В якому віці людина відчуває себе найбільш нещасною

Варто зазначити, що така поведінка не обумовлена романтичним інтересом, а, як правило, інстинктивна. Між колегами ненав'язливий флірт і жартівлива поведінка часто покращують атмосферу в офісі, а суворі заборони, до прикладу дивитися одне на одного довше п'яти секунд, створюють стрес. На думку дослідників, така поведінка немає нічого спільного з харасметом, однак між керівництвом і підлеглими цього краще уникнути.

В експерименті близько 1400 людей розглянули різні ситуації на робочому місці та повідомили, як вони на це відреагували б. У результаті більшість учасників дослідження зізналися, що знаки уваги часто покращують настрій і підвищують самооцінку. 

Флірт з колегами на роботі знижує рівень стресу
Флірт з колегами на роботі знижує рівень стресу / Unsplash

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук