Генетики зможуть редагувати ДНК дітей

10674 Читать новость на русском
Генетики зможуть редагувати ДНК дітей / ua.korrespondent.net/

Незалежна асоціація в галузі біоетики "Nuffield Council" у Великобританії погодилася визнати морально допустимим редагування ДНК ембріонів людини.

Технологія редагування генів допоможе позбавити майбутніх дітей від невиліковних спадкових хвороб, передає "Країна здоров'я".

Читайте також: Як уникнути появи ранньої сивини

"Редактор генів "Crispr" можна використовувати при роботі з ембріонами тільки у двох випадках: якщо це допоможе позбавити майбутню дитину від спадкових невиліковних хвороб та якщо це допоможе зробити вираженими характеристики її здоров'я", – зазначили генетики.

Та критики цього ноу-хау переконані, що технологію генетичного редагування почнуть застосовувати для формування зовнішності або з метою досягнення переваги якогось індивіда.

Та фахівці зазначають, що генетичне редагування є важливим, оскільки дозволить уникнути виникнення великих генетичних мутацій, які загрожують онкозахворюваннями.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук