Організатори сподівалися, що прийдуть і можновладці. Однак такі надії виявилися марними.

Представники медичної сфери та просто небайдужі люди зібрались, щоб взяти учать у благодійному турнірі з більярду. Професійно втім, ніхто грати не вміє.

Утім, перемога чи поразка — тут різниці немає. Головне — спільна мета. Зібрати гроші на апарат для Національного Інституту Раку. Це медіастиноскоп, його використовують в онкодіагностиці.

Завдяки медіастиноскопу ми зможемо малотравматично встановити ту стадію захворювання, коли хворому потрібна тільки хіміотерапія без жодної хірургії, і ця хіміотерапія продовжить життя,
— розповів головний лікар Національного Інституту Раку Андрій Безносенко.

Сам організатор турніру Андрій Семиволос як ніхто інший знає про проблеми Інституту Раку, бо і сам там працює. Розповідає: державних грошей на такий апарат не вистачає.

Коштує він від 2 до 9 тисяч євро. За європейськими стандартами, медіастиноскоп має бути в кожній операційній. Однак в головній українській онкоклініці його немає.

Узяти участь у благодійному заході зголосилися в основному самі медики і підприємці. Хоча організатори запрошували і чиновників, і депутатів. Але ніхто з них не прийшов.

Дивіться також: Чому успішний київський перукар стриже безхатьків