Хлопчик, який мріє стати лікарем, потребує допомоги благодійників

1 434 Читать новость на русском

Маленький киянин Женя Біленко потребує допомоги небайдужих. Він бореться з раком крові. Дитині потрібна пересадка кісткового мозку.

8-річний Женя хоче стати лікарем. Мріє рятувати життя таким як він. Хлопчику поставили страшний діагноз – рак крові. 2 роки тому він уже здолав хворобу, та трапився рецидив.

Це страх, біль. Зневіра, дуже велика. Не знаєш чим допомогти цій дитині. Куди бігти, що робити. Хоч на всі 4 сторони розірвися. Ти розумієш, що не тільки від тебе залежить його життя на сьогодні,
– розповіла мати хворого хлопчика Інна Біленко.

Врятувати хлопчику життя може пересадка кісткового мозку від нерідного донора. В Україні цього зробити не можуть. Допомогти погодилася італійська клініка. Та операція коштує 110 тисяч євро. Для родини така сума непідйомна.

Міністерстві охорони здоров'я поставило Женю в чергу на отримання коштів для лікування за кордоном. Крім нього, порятунку чекають ще 45 пацієнтів. Та уряд обіцяє знайти гроші.

У нас по програмі терапії є три місяці. Але на довше процес затягувати не хочеться. Тому що припинити лікувати пацієнта неможливо. А лікувати далі – це нарощувати токсичність, загрозу інфекцій. Підвищувати ризик летальності,
– розповіла завідувач відділення онкогематології дитячої лікарні "Охматдит" Наталя Кубаля.

За цей час потрібно знайти донора для Жені. Та спочатку родина має сплатити іноземній клініці щонайменше 30 тисяч євро. Це гроші на обстеження донорів. За це МОЗ платити не буде, гроші виділять лише на операцію. Та й таких коштів у родини немає. Мама просить допомоги небайдужих.

Реквізити для переказу коштів:
Картка ПриватБанку: 4149 4378 5979 6268
Біленко Юрій Володимирович (батько)
тел.: +38 (098) 700 05 37

Читайте також: Дівчинка шукає благодійників для порятунку життя

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук