Хто більше схильний до зрад: гомо- чи гетеросексуали?

- Читать новость на русском
Хто більше схильний до зрад: гомо- чи гетеросексуали? / Unsplash

Хоча геям та лесбійкам приписують більшу сексуальну розкутість, у стосунках вони вірні партнери. До такого висновку прийшли іспанські вчені з Інституту сексології Мурсії.

Згідно з їхніми спостереженнями, лише 50 відсотків гетеросексуальних пар зберігають вірність один одному. Серед лесбіянок "індекс вірності" склав 67 відсотків, серед геїв – 60 відсотків. Про це повідомляє Homosensual.

Читайте також: Перегляд порно може вплинути на сексуальну орієнтацію

Гомосексуалам складніше знайти партнера для серйозних стосунків. Поки геї і лесбійки вільні, вони частіше за гетеросексуалів змінюють партнерів, але коли вступають у відносини, то залишаються вірні коханим.

Геїв та лесбійок відзначили вищим
Геїв та лесбійок відзначили вищим "індексом вірності"

Раніше іспанські сексологи опитали гомосексуалів про досвід серйозних стосунків і з'ясували, що в середньому геї та лесбійки говорять про трьох партнерів, з якими у них були тривалі романи.

При цьому кількість сексуальних партнерів у геїв і лесбійок сильно різнилася. Так, чоловіки змінили в середньому 139 партнерів, жінки розповіли про 10 партнерок.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук