Хто наживається на токсичних сполуках, які отруюють воду і ґрунт

711 Читать новость на русском

У програмі журналістських розслідувань "Наші гроші з Денисом Бігусом" — на одній із вулиць Києва знайшли гігантське звалище люмінесцентних ламп, яке просто лежало на землі. Сполуки, які містяться всередині, за своєю токсичністю є найнебезпечнішими у світі.

В Україні повний колапс у сфері поводження з токсичними речовинами. Усі канцерогенні відходи, які по ідею мають переробляти і утилізувати, потрапляють на смітник. А вже зі смітника вони забруднюють повітря і воду.

Право переробляти чи утилізувати лампи мають лише 8 компаній в Україні. Проте дозволи їм видавали, не перевіряючи, чи дійсно в них є спеціальні потужності для переробки шкідливих сполук.

Читате також: Російська компанія контролює продаж цигарок українцям по всій країні

В Міністерстві екології не знають, що їх підопічні роблять із небезпечними відходами. Вже понад рік посадовці не роблять нічого, аби ввести нові правила перевірки цих компаній та надання ліцензій новим підприємствам.

Однак компанії, які раніше отримали дозволи на утилізацію, отримують кошти за цю роботу. Проте усі небезпечні відходи, які ніби-то мають бути перероблені, просто потрапляють на смітник, а звідти в грунт і воду.

Як "бідний" прокурор за один рік на роботі збагатився на сотні тисяч доларів.

Більше дивіться у випуску програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук