Коли порнографія може зруйнувати відносини

Як шкодить перегляд порно / pixabay.com

Що ж відбувається, коли порнографія стає регулярною справою? Багато і часто, практично кожен день – стає підміною звичайного статевого життя.

У цьому випадку в голові складається простий висновок: для чого витрачати сили й зусилля, якщо можна все зробити простіше і швидше, розповіла сексолог Галина Іванова. 

Читайте також: Від чого залежить сила сексуального потягу

Тобто з'являється підміна, і якщо цієї підміни стає багато, тоді може з'явитися навіть таке явище як порнозалежність. Вона має такий самий ефект як і всі інші залежності: спочатку людина вживає трошки, потім дози збільшуються, потім вже без цього не може жити.

Потім може почати ховатися від партнерки, вставати вночі й дивитися порнографію. Відповідно сексуальне життя сходить нанівець, з'являється повноцінна залежність.


Перегляд порно формує відчуття неповноцінності

Також порно формує неправильні поведінкові ролі. Партнери можуть ставитись один до одного, як порноактори в фільмах і це позначиться на сексуальному житті та створювати відчуття неповноцінності.

Жінки теж досить часто дивляться порно. І також "сідають" на картинку і сюжет. Тому що в порно немає турбот по господарству, дітей, роботи, втомленого чоловіка, а ще в порно можна тільки дивитися, а в реальності потрібно брати участь, ініціювати й діяти.

 
Сексолог Галина Іванова
“Тому якщо порно не заважає вам насолоджуватися близькістю в парі, то, будь ласка, дивіться. Але якщо порно стає підміною близькості, то можливо пора робити якісь заходи, щоб це не переросло в залежність”/

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі