Комаровський: Команда Супрун – краще, що було в українській медицині за останні 20 років

12572 Читать новость на русском
Лікар Комаровський
Лікар Комаровський / Стоп Поліо Україна

Відомий педіатр Євген Комаровський прокоментував запровадження реформи медицини в Україні та роботу Міністерства охорони здоров'я.

В інтерв'ю для "Гордон" він зазначив, що дійсно ефективні медичні програми в Україні впровадити неможливо, тому що для цього немає ні засобів, ні політичної волі.

"Проводити реформи, не маючи гарантій, не маючи довгострокової програми, затвердженої на рівні державного закону, неможливо. Програми реформ повинні бути орієнтовані на 10-15 років, мати конкретні реперні точки, за якими можна визначити ефективність-неефективність, повинні затверджуватися як закон країни і не прив'язуватися до конкретного міністра і прем'єр-міністра. Тоді відхід одного міністра і прихід іншого – всього лише зміна швидкості руху та ефективності вже прийнятого закону. Тоді кожен головний лікар зрозуміє: дітися нікуди, все одно доведеться виконувати завдання", – зазначив Комаровський.

Читайте також: В Україні запроваджують фінансову автономію медзакладів: що треба знати

Щодо роботи міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, то, на думку медика, команда МОЗ існує доти, доки прем'єр-міністром України є Володимир Гройсман. Як тільки він піде або його "попросять", ця команда тут же зникне.

Я всіляко наполягаю на тому, що нова команда, принаймні окремі її рішення, декларації, – це найкраще, що було в українській медицині за останні 20 років. Найкраще. Але нова команда – повні профани в області комунікації і абсолютно не вміють знаходити спільну мову з журналістами. Це факт. Немає контакту з журналістами, ні здібностей доступно пояснити свої передбачувані дії, як наслідок – повне нерозуміння людей,
– констатував Комаровський.

Джерело: 24 канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук