Медики не були готові рятувати військових, — лікар

1166 Читать новость на русском

У студії Телеканалу новин "24" доцент кафедри неврології державного університету Детройта Борис Легета та голова комісії з освіти, науки та інноваційної політики Київради Наталя Шульга, — розповіли про медичний посібник з новітніми методиками хірургії.

Про видання

Легета: Ця книга є збірник передових практик, які застосовують військові лікарі на Заході. Отриманою інформацією можна послуговуватися на полях бою.

Це видання є перекладом книжки, яка була випущена у США 2013 року. Лікар, що має досвід, легко знайде потрібні для себе знання і застосувати їх. Ці підручники доступні також і в електронній формі. Тобто, будь-який стільниковий засіб може стати носієм цінних знань для військових лікарів.

Шульга: Українські медики вчаться по старих програмах — освітяни та лікарі не були готові до тих викликів, які вони отримали під час тих поранень і уражень наших військових на передовій.

Наші лікарі вчаться у режимі реального часу рятувати життя наших бійців.

Це є найкращі підручники, де дуже чітко і просто викладена інформація. Такого типу підручників в Україні ще не було. Це надзвичайно цінна допомога українським лікарям. Книга записана легко для швидкого сприйняття тими, хто її використовує.

Американсько-Українська медична фундація також планує видати книжку про психологічну реабілітацію бійців після зони АТО. Бо у нас сьогодні немає часу для структуризації знань, а ця література покликана заощадити час.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук