Саме під час гонитви за ідеальною фігурою, люди часто вірять у не зовсім правильні речі і відмовляються від дійсно корисних продуктів. Прийшов час розвіяти усі популярн міфи про фастфуд, жирну їжу та білок, пише "Лайфхакер".

Калорії від фастфуду достатньо просто спалити

Багато людей виправдовують свої вечері в фастфудах тим, що згодом спалять набрані калорії в спортзалі. Але все не так просто, адже для хорошого тіла важлива не лише кількість калорій, але і якість продуктів.

Читайте також: Як приготування їжі вдома робить нас здоровішими, щасливішими і багатшими

Дослідження показали, що регулярне вживання напівфабрикатів можуть спровокувати серйозні проблеми зі здоров'ям. Це стосується і фастфуду.

Забагато білка не буває

Коли людина починає стежити за своїм раціоном, вона зазвичай жертвує вуглеводами і починає налягати на білки. Однак не варто їсти занадто багато продуктів з високим вмістом білка.

Його надлишок в організмі може сприяти як втраті, так і набору ваги. До того ж багато м'яса може зашкодити нашому шлунку, адже для нього це важка їжа. Найкраще завжди зберігати баланс.

Жир шкідливий

Ні, ні і ще раз ні. Рослинні жири, яких багато в авокадо, горіхах і оливковій олії, в невеликих кількостях корисні для організму і можуть навіть сприяти схудненню, так як прискорюють метаболізм. А жир із картоплі фрі чи торта і справді шкідливий і не несе ніякої поживної цінності.

У фруктах багато цукру, тому вони шкідливі

Дослідники з Гарварду довели, що фрукти сприяють зниженню ваги. Вони насичені поживними елементами і допомагають зберігати водний баланс. До того ж цукру в них міститься порівняно небагато. Однак за умови, якщо їх вживати у помірних кількостях і не пізно ввечері.

Читайте також: Дієтолог назвала найнебезпечніші перекуси у літню спеку

Після тренувань їсти не можна

Прийом їжі одразу після тренування не зводить нанівець усі ваші зусилля, як багато хто звик вважати. Навпаки, після фізичних навантажень організму для відновлення потрібні поживні речовини. Найкраще після тренування зробити маленький перекус фруктом чи білком, а після вже повноцінно обідати чи вечеряти.