На які проблеми можуть вказувати еротичні сни

3939 Читать новость на русском
На які проблеми можуть вказувати еротичні сни
На які проблеми можуть вказувати еротичні сни / /dzerkalo.media

Через еротичні сни підсвідомість може подавати сигнали не лише про секс, а й про інші життєво важливі речі.

Розшифровка еротичних образів може не мати жодного відношення до сексу, але вказувати на інші проблеми, передає "Країна здоров'я".

Читайте також: В якій позі сну люди найчастіше бачать еротичні сновидіння

Зі слів психологів, дуже поширений варіант сновидіння – коли людина опиняється в оголеному вигляді у публічних місцях або у присутності інших людей. Наяву це може свідчити про невпевненість і безпорадність.

Якщо у сні бачити голим когось зі знайомих, не факт, що ця людина є об'єктом наших таємних еротичних мрій. Це може вказувати на напругу у взаєминах, бажання розгадати її приховані задуми.

Якщо вас у сні гвалтує знайомий – ви боїтеся людини, яка тисне на вас у реальному житті. А якщо вас у сні гвалтує незнайомець, ймовірно, ви відчуваєте страх перед якоюсь подією, результат якої поки незрозумілий.

Секс з людиною, до якої в реальному житті абсолютно байдужі – імовірно, вас використовують в якихось своїх цілях. Секс з незнайомцем може вказувати на те, що ви підсвідомо хочете змінити своє життя.

Сильний еротичний потяг до когось у сні – людина вас цікавити у сексуальному плані, навіть якщо ви не наважуєтесь собі в цьому зізнатися.

Еротичні сни без сексу разом з чоловіком свідчать про ваші внутрішні проблеми, і мова не лише про секс. А сни з жінкою сигналізують, що вам необхідно розібратися у собі. Також це може свідчити про підсвідомий страх близьких відносин з чоловіками. 

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук