Назвали ще один спосіб профілактики раку грудей

1332 Читать новость на русском
Як зменшити ризик раку грудей / unsplash.com

Фахівці Американського онкологічного товариства назвали спосіб уникнути раку молочної залози. Виявилося, що ризик захворювання знижується при втраті зайвої ваги.

Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert.

Також на тему: Рак молочної залози: симптоми, причини та стадії раку грудей

Як проходило дослідження? 

Вчені проаналізували дані про 180 тисячах жінок у віці 50 років і старше, які взяли участь в десяти різних дослідженнях. Їхня вага оцінювалася тричі протягом десяти років: на початку дослідження, через чотири роки та через п'ять.

Результати дослідження

Результати показали, що у жінок, які втратили вагу і не набрали, ризик розвитку раку молочної залози був нижче, ніж у тих, у кого вага не змінювався.

Втрата ваги зменшую ризик раку грудей
Втрата ваги зменшую ризик раку грудей \ teleradiologia.ru

Жінки, які втратили 2-4,5 кілограма, на 13% рідше хворіли на рак. Зниження ваги на 4,5-9 кілограм сприяло зменшенню ризику на 16%, а втрата понад дев'яти кілограмів – на 26%. У тих, хто схуд на дев'ять кілограмів і набрав втрачену вагу, ризик розвитку пухлин також трохи знижувався.

Чому це важливо?

Рак молочної залози є одним з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. Найчастіше він розвиває стійкість до терапії й переходить у важковиліковні форми. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук