Названо популярні продукти, від яких з'являється алергія

994
Оприлюднено 11 найбільш високоалергених продуктів
Оприлюднено 11 найбільш високоалергених продуктів / Соцмережі

Алергія не завжди може давати про себе знати у ранньому дитинстві. Подеколи вона заявляє про себе і у дорослому віці. А однією з причин її розвитку стає зловживання високоалергенними продуктами.

Ресурс MEDOBOZ склав список найбільш високоаллергенних продуктів, знати про які слід кожному.

Читайте також: Топ-6 продуктів, які борються з онкозахворюваннями

Сюди, перш за все, входять зернові продукти, які містять клейковину, а саме пшениця, жито, ячмінь, овес. Щоправда, винятком є: глюкозні сиропи на основі пшениці, включно з декстрозою; мальтодекстрини на основі пшениці; сиропи глюкози на основі ячменю; злаки, що використовуються для приготування спиртових дистилятів, включно з етиловим спиртом.

Крім того, небезпечними є ракоподібні – зокрема, краби, креветки тощо, а також яйця та продукти з яєць: креми для тортів, майонез та інші.

Варто остерігатися і риби та рибних продуктів, за винятком риб'ячого жиру та рибного желатину.

Алергія, продукти, харчування

Також високоалергенним є арахіс і продукти з нього. Можна відзначити соєві боби та продукти з них, за винятком повністю очищеного соєвого масла та жиру; натуральних змішаних токоферолів (E306), природних D-альфа-токоферолів, природних D-альфа-токоферолацетат і природних сукцинат D-альфа-токоферолів на основі сої; соєвого рослинного масла, фітостеринів і ефірів фитостеринів; рослинного ефіру, отриманого зі стеринів рослинного масла сої.

Водночас спичиняють алергію молоко та молочні продукти (в тому числі лактоза), за винятком лактіту; селера та продукти з неї, гірчиця та продукти, що її містять; кунжут і похідні продукти, а також молюски та вироби з них.

Нагадаємо, полуниця також може викликати алергію, навіть попри те, що вона містить антиканцерогенні, антиоксидантні та протизапальні властивості.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук