Нейромережа може виявити хворобу Альцгеймера за 6 років до діагнозу

 Хворобу Альцгеймера можна виявити за 6 років до діагнозу
Хворобу Альцгеймера можна виявити за 6 років до діагнозу / getmedurgentcare.com

Американські вчені з Каліфорнійського університету зазначають, що навчили штучний інтелект визначати ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера за 6 років до постановки діагнозу.

Результати дослідження опубліковані на сайті університету.

Читайте також: Науковці наблизилися до створення вакцини від Альцгеймера

Вчені зазначають, що виявити хворобу Альцгеймера на ранніх стадіях дуже складно через відсутність симптомів.

Діагностика полягає в вимірі рівня глюкози в різних областях мозку. Зміни протікають дуже повільно, але нейромережа може їх вловити.
Вчені використали понад дві тисячі результатів сканування мозку людей, яким вже поставили діагноз, для навчання штучного інтелекту. В результаті він зміг з точністю 92% визначити хворобу Альцгеймера.

 
Хвороба Альцгеймера – що це?
Це захворювання, яке виникає у людей у похилому ​​віці. Воно характеризується послабленням функцій головного мозку. Через це людина не може піклуватися про себе самостійно – вона потребує постійного нагляду і сторонньої допомоги.
 
Ба більше, нейромережа зробила правильні прогнози у середньому за 75,8 місяця, а це трошки понад шість років, до того, як пацієнту встановили діагноз.
Хвороба Альцгеймера
Хвороба Альцгеймера

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук