Пологи у воді такі ж безпечні, як і традиційні: дослідження

236 Читать новость на русском
Пологи у воді: за і проти / Unsplash

Нове дослідження виявило, що народження у воді нічим не гірше для дитини, ніж народження традиційним методом. Окрім того, біль при таких пологах відчувається значно менше.

Дослідники Мічиганського університету проаналізували 2025 випадків традиційних пологів та 397 у воді, повідомляє Medical Xpress.

До теми: Завмерла вагітність: причини та як розпізнати

Фахівці не виявили відмінностей між новонародженими у воді та на суші, а частоти післяпологового крововиливу були однаковими для обох груп.

При народженні у воді жінка народжує у ванні, а не в ліжку. Небагато американських лікарень пропонують пологи у такому форматі через ймовірні ризики для новонародженого: інфекції або розрив пуповини. Професійні організації сходяться на думці, що жінки повинні перебувати у воді до пологів, але не всі фахівці підтримують сам процес народження у воді.


Пологи у воді допомагають зняти напругу, але це серйозний виклик, до якого потрібно підійти відповідально

Проте дослідники хотіли наголосити на тому, що якщо використовувати правильні методики з дотриманням усіх засобів безпеки – результати будуть хорошими.

Коли жінка народжує у воді, акушер повинен дістати дитину на сушу одразу, як тільки вона з'явилась. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук