Рак на ранніх стадіях можна визначити за запахом

8456 Читать новость на русском
Рак на ранніх стадіях можна визначити за запахом / medicalnewstoday.com

Американські вчені провели дослідження, які показали, що аналізи на наявність онкології можна визначити за допомогою запаху.

Про це пише Psychology Today.

Читайте також: Вчені створили вакцину від небезпечних видів раку

Онкологи стверджують, що найбільші шанси на одужання мають люди, діагноз яким поставлений на ранніх стадіях захворювання. Однак безліч пухлин не виявляють свою присутність в організмі людини, поки по тілу не поширяться множинні метастази.

Рак на ранніх стадіях можна визначити за запахом
Рак на ранніх стадіях можна визначити за запахом

Нещодавно американські дослідники з'ясували, що при визначенні специфічних хімікатів в повітрі, що виділяється під час дихання, можна виявити наявність пухлини в легенях, шлунку, кишківнику і деяких інших органах людини.

Науковці з США провели експеримент, у якому взяла участь колишня медсестра Джой Мільн. Перед нею поставили 10 масок, 5 з яких належали пацієнтам з раком. Після ретельного обнюхування, Джой визначила 3 з 5 "ракових" масок.

Жінка переконує, що люди, які страждають на рак, мають важкий вершковий запах з нотками дріжджів. А після того, як маски провітрилися, від них почав йти солоний запах.

Люди, які страждають на рак, мають важкий вершковий запах
Люди, які страждають на рак, мають важкий вершковий запах

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук