Що необхідно взяти на прийом до окуліста

857 Читать новость на русском
Що необхідно взяти на прийом до окуліста / Фото з вільних джерел

Більшість людей переконані, що записавшись на прийом до окуліста, – це все, що потрібно зробити. Насправді ж, необхідно зібрати певні речі для кращої діагностики певної проблеми.

Про це пише лікар-офтальмолог Юлія Прокоп’єва в Instagram.

Читайте також: На що потрібно звернути увагу при виборі окулярів

1. Окуляри

Навіть за умови, що ви раніше носили лінзи, старі окуляри необхідно взяти. Можна також взяти рецепт на ці окуляри.

2. Старі виписки від окулістів, рецепти

Лікарю необхідно зібрати усі рецепти, щоб відстежити динаміку. Принесіть все, що вам призначали лікарі, що стосується зору.

3. Очні краплі

Лікарю важливо знати, скільки разів на день та якими краплями ви закапуєте очі. Якщо ж не маєте цих крапель, то хоча б випишіть назву на листочку.

Окуліст радить не приїжджати за кермом на прийом, оскільки під час діагностики розширюють зіниці для детальнішого огляду очного дна. Після цієї процедури якість зору може погіршитися.

Що необхідно взяти на прийом до окуліста
Що необхідно взяти на прийом до окуліста

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сегодняшний пост покажется для кого-то элементарным и очевидным, но большинство пациентов забывают об этом . Что же обязательно надо взять на приём к офтальмологу? . Свои очки (даже если вы чаще носите контактные линзы, старые очки надо взять), лучше с рецептом на эти очки/мкл . Все старые выписки от офтальмологов, старые рецепты (это необходимо, чтобы можно было отследить динамику). Не пренебрегайте мелкими бумажками, различными назначниями, это все может пригодиться при сборе анамнеза. . На прием к офтальмологу лучше приезжать не за рулем, т.к. для полной и качественной диагностики, как правило, выполняется расширение зрачка, для более детального осмотра глазного дна. Широкий зрачок может доставлять дискомфорт и качество зрения будет плохим. Так же, особенно чувствительным пациентам в этом случае могут пригодиться солнцезащитные очки . . Глазные капли, если вы в данный момент что-то капаете. Доктору очень важно знать какие капли, сколько раз в день и в какой глаз вы их капаете. Принесите сами капли или выпишите название на листочек, если не можете запомнить. Особенно это касается возрастных пациентов. . Расскажите, всегда ли все берёте на приём?

A post shared by Юлия Прокопьева (@juli_pro_eyes) on

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук