Що варто мати з собою на прийомі у гінеколога

Що варто знати перед прийомом у гінеколога / Trustedwomenshealth

Жінка, яка турбується про своє здоров'я, повинна регулярно обстежуватись у гінеколога. Якщо це ваш перший візит – не соромтеся чогось не знати, адже це нормально і нічого страшного у цьому не має.

Не всі лікарі вимагають гінекологічний набір, рукавички та рушник. Якщо така необхідність така є, лікар про це повідомить сам, розповіла лікарка акушер-гінеколог Тетяна Калиній.

Читайте також: Візит до гінеколога: що потрібно знати

Що варто брати з собою на прийом до гінеколога

  • Усі та будь-якої даності висновки УЗД, гормональних обстежень, мазки, результати біопсій, МРТ, консультативні довідки чи виписки зі стаціонару.
     
  • Запишіть собі в нотатках чи блокноті усі запитання, які виникли до гінеколога, аби не забути їх від хвилювання. Практика показує, що більша частина запитань забуваються під час консультації через певний "мандраж".


Що брати з собою на прийом до гінеколога

  • Знайте дату останніх місячних. Це надважливо в процесі співпраці з гінекологом. Якщо ви не вмієте правильно розрахувати свій цикл, не соромтесь і скажіть про це лікарю.
     
  • Якщо ви звертаєтесь до гінеколога-репродуктолога з питаннями про планування вагітності, візьміть з собою чоловіка. Повірте, для нього це буде дуже інформативно, а вам полегшить життя. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук