Силові тренування позитивно впливають на тривалість життя

989 Читать новость на русском
Силові тренування позитивно впливають на тривалість життя
Силові тренування позитивно впливають на тривалість життя / unsplash.com

Американські науковці з університету Мічігану знайшли зв'язок між м'язовою силою і тривалістю життя. Виявляється силові тренування ведуть до довголіття.

У людей зі слабкими м'язами ризик передчасної смерті більший на 50% у порівнянні з тими, хто регулярно зміцнює тіло за допомогою силових тренувань, передає Maxim.

Читайте також: 6 звичок, які призводять до передчасного старіння

Зміцнювати силу м'язів протягом всього життя, особливо в зрілому віці, надзвичайно важливо для довголіття і здорового старіння,
– зазначають фахівці.

Що цікаво, сила рукостискання є одним з найважливіших індикаторів здоров'я – якщо м'язи рук слабкі, то, найімовірніше, й інші м'язи, включаючи серце, також вкрай ослаблені.

Науковці під час дослідження аналізували м'язову силу, включаючи силу рукостискання понад 8 тисяч чоловіків і жінок у віці від 60 років. З'ясувалося, що аж 46% – люди зі слабкими м'язами.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук