Скалецька відреагувала на скандал у МОЗ: обіцяє розібратись

Реформи будуть, – Скалецька про скандал у МОЗ / Радіо Свобода

Звинувачення у тому, що нове керівництво Міністерства охорони здоров’я ставить під загрозу проведення реформ, його очільниця називає необґрунтованими.

Реформи і курс держави визначені – їх ніхто не збирається згортати, про це новопризначена міністерка здоров’я написала на своїй фейсбук-стоірнці.

Знайте більше: "Радуцький нав'язує Скалецькій своїх людей", – Уляна Супрун про нову міністерку охорони здоров'я

Наразі Скалецька перебуває на Генеральній Асамблеї ООН у США. Вона зазначила, що рішення про аудит (перевірку)  усіх співробітників МОЗ згідно з загальною позицією про аудит діяльності міністерства прийняли ще до її від'зду. За її словами, це ж рекомендували громадські організації. 

Аудит – чесна оцінка роботи. І нашу роботу теж потім будуть оцінювати.Проте наше рішення викликало ряд заяв та необґрунтованих звинувачень, що ми щось згортаємо,
– написала вона. 

Нова очільниця МОЗ також зазначила, що її команда "не обнуляє прийняті раніше рішення". Однак, за словами міністерки, є багато питань. 

"Чекаю всі сторони "заяв" до себе на зустріч одразу як повернусь. МОЗ працюватиме. Пацієнти і лікарі будуть отримувати те, що гарантоване державою. Аудит буде", – додала Скалецька. 

Скандал у міністерстві здоров'я – що про нього відомо?

Працівники Міністерства охорони здоров’я України звернулись з відкритим листом до прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Вони заявляють про загрозу зриву медичної реформи через дії нового керівництва МОЗ. Зокрема мовиться про те, що нова команда МОЗ домагається звільнення низки співробітників часів керівництва УляниСупрун.

Це цікаво: По слідах Супрун чи в обхід: що планує нова міністерка МОЗ Скалецька

Співробітники стверджують, що заступник міністра Михайло Загрійчук погрожував "знайти спосіб позбутися" від небажаних людей. Натомість у команді Зоряни Скалецької у відповідь спростовують наведені у листі аргументи та заявляють про бажання опонентів влаштувати політичний скандал.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук