Скільки апаратів штучної вентиляції легенів є в Україні: відповідь МОЗ

Апарати штучної вентиляції легенів / twitter.com/poroshenko

У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, скільки сьогодні апаратів штучної вентиляції легенів є в країні для боротьби з коронавірусом.

Заступник глави МОЗ, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу повідомив, що сьогодні в Україні є понад 3,5 тисячі апаратів, які можна переформатувати та використовувати для надання допомоги пацієнтам.

Читайте також: Поширення пандемії прискорюється, – ВООЗ

 
Віктор Ляшко
“У нас є близько 400 апаратів штучної вентиляції легенів у відділеннях інтенсивної терапії саме в інфекційних стаціонарах. Також у нас є 3,5 тисячі апаратів штучної вентиляції у відділеннях інтенсивної терапії, які переформатовуються, перепрофільовуються надалі, поза межами інфекційних стаціонарів”.

Також Ляшко повідомив, що апарати штучної вентиляції легенів є операційних, які сьогодні відмовились від планових операцій, на виконання рішення президента та постанови про карантин, "тому апарати на території України є".

Водночас, у МОЗ зазначили, що не всі лікарі вміють працювати з такими апаратами.

"Наше завдання — забезпечити апарати кваліфікованими спеціалістами, а також приладами, які замінюються і підлягають дезінфекції", – додав Ляшко.

Чому важливі апарати штучної вентиляції легенів? У ситуації з коронавірусом апарати штучної вентиляції легень критично важливі – вони є ключовим елементом у лікуванні людей, які хворіють на коронавірус та мають важкі ускладнення дихальної системи.

 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук