Що таке сквірт, як виникає та скільки жінок до нього схильні

Що таке сквірт / unsplash.com

Попри те, що згадки про сквірт є в працях Аристотеля, древніх китайців і "Камасутрі", наукових даних про нього як і раніше вкрай мало, а деякі вчені й зовсім сумніваються в його існуванні. Але це не так.

Сквірт або сквіртінг – це виділення певної кількості прозорої або злегка забарвленої рідини з жіночої уретри, що відбувається під час сексу. 

Читайте також: 9 найпотаємніших жіночих фантазій у сексі

Як виникає сквірт?

Проаналізувавши склад "жіночого еякуляту", вчені з'ясували багато цікавого. По-перше, що це точно не сеча (цей факт довго ставився наукою під сумнів, тому відкриття важливе). По-друге, в ньому містяться білкові компоненти, аналогічні – в чоловічій спермі: зокрема, там знайшли креатинін і ПСА – білок, що виробляється чоловічою простатою.

Жіночий еякулят зовні взагалі дуже схожий на сперму – але, природно, без сперматозоїдів. Обсяг рідини, за даними одного з досліджень, може становити до 15 мілілітрів – це приблизно три чайних ложки.

Явищу рясного сквірту присвячений один з небагатьох експериментів. Сім жінок, які повідомили про свою здатність до сквіртінгу, пройшли УЗД і зайнялися сексом. УЗД перед сексом підтвердило, що сечовий міхур кожної жінки був порожній. Друга серія УЗД була зроблена перед наближенням оргазму – і показала, що сечові міхури жінок наповнені.

При третьому УЗД, проведеному після оргазму зі сквіртом, сечовий міхур кожної знову був порожній. Рідину, що виділилася при сквірті, дослідники зібрали, щоб проаналізувати склад. Сквірт-рідина містила урину, креатинін, а у п'яти учасниць – вже згаданий білок. При цьому у звичайних зразках сечі цих жінок ніякого ПСА не було.

Як багато жінок схильні до сквірту?

За даними досліджень, хоча б раз в житті сквірт переживали до 54% жінок. Багато досліджень робилися методом опитування, і часто з дуже невеликим числом учасниць. У будь-якому випадку говорити, що "ніякого сквірта не існує", стає все складніше, а саме явище може виявитися набагато поширенішим, ніж припускали вчені.

Сквирт – доволі поширене явище
Сквірт – доволі поширене явище

За даними опитування трьохсот двадцяти жінок, здатних до сквірту, 78,8% з них вважають, що ця особливість збагачує їх сексуальне життя, а 90% партнерів і партнерок респонденток вважають сквірт привабливим.

Чи всі жінки здатні до сквірту? Хоча деякі секс-коучі запевняють, що так, для науки це як і раніше питання відкрите.

Як себе поводити? 

Для жінок, які мають сквірт, не так важливо знати склад і механіку виділень, як побудувати комфортні відносини зі своїми особливостями та бути впевненою, що з тілом все в порядку. Про сквірт можна попереджати партнера або партнерку, а поруч з ліжком тримати кілька рушників або серветок. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук