Стала відома зарплата очільниці МОЗ Скалецької

Зарплата Зоряни Скалецької / unian.ua

У Департаменті фінансово-економічних питань МОЗ назвали суму заробітної плати Зоряни Скалецької.

Нова очільниця МОЗ Скалецька отримала за вересень зарплату у сумі 15 896 грн, – відповіли на запит УНН в Департаменті фінансово-економічних питань, бухалтерького обліку та фінансової звітності Міністерства охорони здоров’я.

Читайте також: Скандал у МОЗ: чи загрожує Скалецька реформам Супрун та її команді

“Заробітна плата, що була нарахована міністру охорони здоров’я України Скалецькій Зоряні Степанівні за вересень 2019 року, становить 15 896,10 гривень”, — йдеться в повідомленні.

Позаяк, середня нарахована зарплата у міністерстві за вересень — понад 23 тис. грн.

“Середня нарахована заробітна плата у Міністерстві охорони здоров’я України за вересень 2019 року становить 23 426,33 гривні”, — зазначили у МОЗ.

Нещодавно Зоряна Скалецька визначилась з радниками, які, на її думку, зможуть налагодити зв'язки з міжнародними партнерами та продовжити реформи. Один з них колишній радник Уляни Супрун. В МОЗ обіцяють, що оновлений склад буде зосереджений на продовженні реформ, програмі державних гарантій, системі громадського здоров’я, фармполітиці та запровадженні лікарського самоврядування.

Однак, такими кадровими змінами нинішня очільниця МОЗ Зоряна Скалецька спровокувала новий конфлікт, адже Уляна Супрун повідомила, що через нові призначення, заочно звільнили державного секретаря МОЗ Артема Янчука, який перебуває в декретній відпустці.

Супрун вбачає такі дії абсолютно незаконними й називає це рейдерським захопленням.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

 
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук